Zapraszamy na dzień otwarty połączony z Matejkowskim Festiwalem Nauki i Pasji w dniu 23 marca 2018r.

DRODZY GIMNAZJALIŚCI, zapraszamy do udziału w Matejkowskim Festiwalu Nauki i Pasji” pod honorowym patronatem Starosty Wielickiego Jacka Juszkiewicza, organizowanym 23 marca br na terenie liceum w godzinach 10.00 – 14.00. Proponujemy w tych dniach powiatowe konkursy, wykłady pracowników naukowych uczelni krakowskich, spotkania z ciekawymi ludźmi. Najbardziej wyróżniające się gimnazjum otrzyma honorowy tytuł „Szkoły Promującej Powiat Wielicki”, a zwycięzcy konkursów atrakcyjne nagrody. Będziecie mogli dowiedzieć się również wszystkiego o profilach kształcenia i warunkach naboru, obejrzeć szkołę, zapoznać się z bazą dydaktyczną, ofertą zajęć pozalekcyjnych, porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami, uczniami. W załączeniu regulaminy konkursów oraz rozgrywek sportowych w piłce siatkowej drużyn mieszanych.

RAMOWY PROGRAM

22 marca 2018 r. (czwartek)

9.00 – 14.00 Międzyszkolny Turniej w piłce siatkowej drużyn mieszanych o puchar dyrektora szkoły

23 marca 2018 r. (piątek)