Zapraszamy na dzień otwarty połączony z Matejkowskim Festiwalem Nauki i Pasji
w dniu 15 marca 2019r.

Drodzy uczniowie kończący gimnazjum i szkołę podstawową, przed Wami trudny czas podjęcia decyzji o wyborze szkoły, dlatego zapraszamy do udziału w „Matejkowskim Festiwalu Nauki i Pasji” pod honorowym patronatem Starosty Wielickiego Adama Kociołka, organizowanym 15 marca br. na terenie wielickiego liceum w godzinach 9.00 – 14.00. Proponujemy w tym dniu powiatowe konkursy, wykłady pracowników naukowych uczelni krakowskich, spotkania z ciekawymi ludźmi. Najbardziej wyróżniająca się szkoła otrzyma honorowy tytuł „Szkoły Promującej Powiat Wielicki”, a zwycięzcy konkursów atrakcyjne nagrody. Będziecie mogli dowiedzieć się również wszystkiego o profilach kształcenia i warunkach naboru, obejrzeć szkołę, zapoznać się z bazą dydaktyczną, ofertą zajęć pozalekcyjnych, porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami, uczniami. Poniżej ramowy program festiwalu i regulaminy konkursów: recytatorskiego w języku niemieckim, geograficznego, matematycznego, mitologicznego oraz biologicznego.

Zapraszamy serdecznie Wszystkich, również uczniów nie zaangażowanych w konkursy.

Ramowy program

godzina

harmonogram festiwalu

rejestracja uczestników